Eskişehir Tesisatçı Rehberinde; su tesisat tamir, sıhhi tesisat, doğalgaz tesisat projesi firmalarına ve elektrik arıza tesisatçılarına ulaşabilirsiniz.

Etiket: eskisehir tesisat temizleme

Tombul Tesisat

Tombul Tesisat

Tombul Tesisat, 2 mobil servis aracı, son teknoloji ekipmanları ve yıllardır edindiği tecrübelerle WC, banyo, mutfak, logar sistemleri, kombi kurulumu, arıza onarımı, bakımında ve sıhhi tesisatlar ilgili aklınıza gelen tüm işlerde hizmet vermektedir.

Irmak Tesisat tüm bu işlerin yanında Bacago marka kimyasal satışında Eskişehir bayiliği, Thermomax ve Kombimax Eskişehir bayiidir. Kırmadan, dökmeden, evinize zarar vermeden son teknoloji cihazlarla tıkanıklık noktasına tespit edebilen ekibimiz, hızlı bir şekilde yine kırmadan çözüme kavuşmanızı sağlar.

(0) İncele
Irmak Tesisat

Irmak Tesisat

Irmak Tesisat, kombi, kalorifer tesisatı temizliği,  bakım alanlarında kullanıcılara hizmet vermektedir. Özellikle kış aylarında kaloriferlerin performansından memnun olmayan, yeterince ısınmadığını ve ısıtmadığını düşünenler için büyük bir hizmet olan tesisat temizliği, Irmak Tesisat’ın uzman ekibi ile kolayca gerçekleştirilmektedir.

(0) İncele